Kup teraz

Jak zmienić region Netflix z szybkim darmowym VPN [Bez opóźnienia]

Jak zmienić region lub kraj w serwisie Netflix? Artykuł oferuje praktyczny sposób na zmianę regionu w serwisie Netflix za pomocą szybkiego bezpłatnego VPN, aby cieszyć się streamingiem Netflix bez opóźnienia.

Netflix, serwis strumieniowy z szeroką gamą programów telewizyjnych, filmów, anime i innych, jest dostępny w ponad 190 krajach na całym świecie. Logując się na konto Netflix, będziesz mógł przeglądać katalogi programów i filmów w różnych krajach. Według Centrum Pomocy Netflix region Twojego konta nie może być zmieniony, chyba że przeprowadzisz się do nowego kraju. Przeczytaj ten blog, aby dowiedzieć się, jak zmienić region w serwisie Netflix i oglądać dowolne programy lub filmy bez ograniczeń geograficznych.

How to Change Netflix Region

Najszybszym i najprostszym sposobem na zmianę regionu lub kraju Netflix jest użycie VPN, aby zmienić swoje IP i uzyskać dostęp do różnych bibliotek. Jak wybrać odpowiednią sieć VPN, aby zapobiec zablokowaniu Netflix? iTop VPN jest tym, że czego dokładnie potrzebujesz, aby uzyskać dostęp do usługi strumieniowej Netflix z pominięciem ograniczeń geograficznych, a jest także łatwą w użyciu siecią VPN dla systemów Windows, Mac, Android i iOS.

iTop VPN posiada ponad 1800 serwerów w ponad 100 lokalizacjach na całym świecie. Dzięki czemu możesz uzyskać prywatny dostęp do globalnego Internetu za pomocą jednego kliknięcia. Oznacza to, że możesz zmienić region lub kraj Netflix, jak chcesz i oglądać Netflix z błyskawiczną prędkością. Dedykowane serwery strumieniowe nie są ograniczone do Netflix. Disney+, Amazon Prime, Hulu, Paramount i inne serwery strumieniowe są dostępne. Więcej serwerów dedykowanych jest drystrybudowanych dla P2P, społecznościowych i gier.

Możesz być zainteresowany: „Dom z papieru” sezon 5 już w grudniu | Co warto obejrzeć na Netflix?

Z wielu powodów iTop VPN wyróżnia się w branży, z których główne to ścisła polityka bez logów, szybka prędkość i ochrona Twojej prywatności we wszystkich aspektach.

1. Najwyższa prywatność

Prywatność jest gwarantowana dzięki zastosowaniu najlepszego w swojej branży szyfrowania. Kiedykolwiek i gdziekolwiek surfujesz po Internecie. iTop VPN pozwala Ci uniknąć cenzury rządowej, przechwytywania danych przez dostawców usług internetowych i hakowania. Nie wymaga iTop VPN rejestracji i logowania, chyba że chcesz uaktualnić do wersji VIP. Oprócz tego, przestrzega ścisłej polityki bez logów. Twoje dane nie będą rejestrowane ani przechowywane przez VPN. Funkcja przełącznik chroni Twoje dane przed wyciekiem, gdy VPN rozłączy się przypadkowo.

2.  Funkcja dzielonego tunelowania

Aby cieszyć się transmisją strumieniową w wysokiej rozdzielcości, lepiej jest wyłączyć inne aplikacje lub surfować po Internecie. Ale w większości sytuacji lub surfować po Internecie. Ale w większości sytuacji ludzie zazwyczaj uruchamiają 3 lub więcej aplikacji w tle w określonym celu. iTop VPN pozwala Ci na korzystanie z funkcji dzielonego tunelowania w celu dodania aplikacji lub przeglądarek do białej listy, których dane będą szyfrowane za pomocą VPN, a inne korzystają z lokalnego Internetu. W ten sposób możesz cieszyć się streamingiem bez opóźnienia i buforowania.

3. Serwery IPv6

IPv6, to najnowszy protokół warstwy internetowej, pozwala na transmisję datagramów typu koniec-koniec przez wiele sieci IP. Zapewnia kierowanie ruchu do właściwego miejsca przeznaczenia. W porównaniu z IPv6 jest to bezpieczniejszy, daje większą przestrzeń adresową i umożliwia multicasting. Wiele serwerów iTop VPN obsługuje połączenie IPv6, co czyni go jednym z najlepszych darmowych VPN dla Windows.

4. Konfiguracja IP

Dla osób, które zwracają dużą wagę do prywatności i bezpieczeństwa online, VPN jest niezbędny. Szybki bezpłatny VPN pozwala skonfigurować adres IP zgodnie z Twoimi potrzebami. Pierwszą opcją jest wybór trybu auto, aby połączyć najlepszy serwer IP szybko dla gier i streamingu. Drugi to dynamiczny adres ip pozwalający na łączenie się z różnymi adresami IP za każdym razem, gdy podłączasz VPN. Jest to odpowiednie dla tych, którzy nie chcą być śledzeni przez ISP lub hakerów. Ostatnim jest statyczne IP. Co oznacza, że łączysz się z tym samym serwerem przez cały czas, aby uniknąć weryfikacji wywołanej przez różne IP podczas logowania do konta Gmail, Facebooka lub innych platform.

Więcej korzyści z używania iTop VPN do zmiany regionu Netflix czeka na odkrycie.

Poczytaj również: 8 najlepszych darmowych VPN dla Windows/PC>>

Największa biblioteka Netflix znajduje się w USA, a następnie w Kanadzie, Wielkiej Brytanii i Indiach. Możesz więc zmienić region lub kraj Netflix na USA, aby cieszyć się dużą liczbą popularnych programów telewizyjnych, filmów lub dokumentów. To fakt, że Netflix ma tendencję do blokowania VPN, ale iTop VPN może obejść wykrywanie Netflix i pozwala oglądać Netflix jak zwykle. Jak zmienić region Netflix za pomocą darmowego iTop VPN? Wykonaj poniższe kroki, aby cieszyć się usługą strumieniową bez blokady.

Krok 1: Pobierz darmową sieć VPN

Pobierz darmową sieć VPN dla macOS, Windows, Android i iOS i uruchom na swoim urządzeniu. Tutaj jako przykład weźmiemy wersję VPN dla Windows.

Krok 2: Zmiana regionu Netflix

Kliknij opcję Wszystkie Serwery, wybierz serwer VPN i kliknij przycisk Połącz, aby zmienić swój region lub kraj Netflix. Zalecane jest USA, ponieważ Netflix ma największy katalog w tym kraju. W przypadku bezpłatnej wersji iTop VPN istnieje ponad 5 serwerów USA rozmieszczonych w różnych miastach, takich jak Nowy Jork i Santa Clara. W wersji VIP, dostępne są dedykowane serwery Netflix, które pomogą Ci oglądać Netflix w wysokiej rozdzielczości i z dużą prędkością.

Choose Netflix Region or Country

Krok 3: Ciesz się Streaming Netflix

Po połączeniu się z VPN główny interfejs wyświetla Twój aktualny adres IP. Poza trybem automatycznym dostępne są jeszcze 3 inne protokoły: UDP, TCP i HTTPS. Wybierz jeden spełniający Twoje wymagania. Potem zaloguj się do Netflix i odblokować treści, takie jak niedawno wydany serial You sezon 3.

Enjoy Netflix After Changing the Region

Podsumowanie

Netflix to naprawdę popularna usługa strumieniowa zawierająca szeroką gamę nagradzanych programów telewizyjnych i filmów. Co zrobić, jeśli podróżujesz do obcego kraju i chcesz oglądać niedostępny Netflix? Jak zmienić region Netflix? Użyj darmowego iTop VPN, zmień swój region Netflix i uzyskaj dostęp do różnych rodzajów treści bez ograniczeń.


Powiązane artykuły w celach informacyjnych

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Informacje o Autorze

Ewa Adach

Ewa Adach

Ewa Adach to ekspertka z 10-letnim doświadczeniem w technologii VPN. Jej głęboka wiedza i doświadczenie w tej dziedzinie czynią ją wysoce wykwalifikowaną i godną zaufania profesjonalistką w świecie technologii.